fbpx

Hizmet Kapsamımız Büyüyor

ankara danışman iso 9001

M&A Belgelendirme ve Mühendislik, faaliyetlerini Ankara merkezli yürütmekle birlikte; büyüyen müşteri portföyü ve kaliteli danışmanlık hizmetlerini daha geniş alanlara taşıma gayesiyle yeni çözüm ortaklıkları tesis etmeye devam etmektedir.

Farklı illerden gelen soru ve taleplere tıpkı Ankara’daki danışanlarımıza verdiğimiz kalitede yanıt verebilmek, belgelendirme hizmeti ve danışmanlık desteği sunabilmek maksadıyla kuruluş tarihimizden çok kısa bir süre sonra aşağıdaki illerde bulunan çeşitli kurum, denetçi ve danışmanlar ile uzun vadeli ve kalite odaklı birliktelikler tesis ettik:

  • Eskişehir
  • Denizli
  • Kayseri
  • Adana
  • İstanbul
  • İzmit

Bugün itibarıyla İzmir de performans sergileyeceğimiz iller arasına katılmış bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz bu girişimler ile üretim veya hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalara başta kalite yönetim sistemleri belgelendirme ve danışmanlığı olmak üzere, CE belgelendirme ve TSE ürün/hizmet belgelendirme danışmanlığı noktasında destek vermeye devam ediyoruz.

Özellikle yapı malzemeleri sektöründeki firmaların karşılaştığı zorluklardan olan yıllık test ve deney maliyetlerini asgari düzeye indirmek maksadıyla TSE ve Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş anlaşmalı laboratuvarımız ile çeşitli deney taleplerine hızlı ve maliyet etkin çözümler üretmekteyiz.

Yurt dışı akreditasyonlu kalite yönetim sistemleri belgelendirme konusunda Hollanda menşeili bir belgelendirme kuruluşu ile tesis ettiğimiz ortaklığın yanı sıra TÜRKAK akreditasyonlu belgelendirme konusunda en yetkin ve köklü kurumlar ile stratejik işbirliğimiz devam etmektedir.

CE belgelendirme çalışmalarına yönelik olarak ilgili ürün standartı ve direktif uyarınca yurtdışından 2 onaylanmış kuruluş, yurt içinden ise bir onaylanmış kuruluş ile yapmış olduğumuz anlaşmalar Mayıs 2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir.

Yukarıda ifade etmiş olduğumuz iller bizim için bir sınır değil aksine başlangıç noktasını ifade etmektedir. Şehir veya ilçe fark etmeksizin potansiyel bir danışanın talebini karşılamak üzere;

  • İhtiyacınız dinleyip planlama yapmaya,
  • En uygun belge ve akreditasyon seçeneğini size önermeye,
  • Denetim öncesi tüm hazırlıklarınızı eksiksiz olarak tamamlamaya hazırız.

 

Kaliteli ve güvenilir hizmet herkesin hakkıdır. Soru ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Belgelendirme Hattı
1
Sorularınızı Yanıtlayabilirim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim. . .