M&A Belgelendirme ve Mühendislik Hizmetleri, konusunda uzman mühendis kadrosu ve baş denetçi ekibi ile kamu-özel tüm kuruluşlara belgelendirme, mühendislik ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Danışanların müşteri değil iş ortağı olarak kabul edildiği yönetim anlayışımız gereği tüm faaliyetlerimiz, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik Standartları’na uygun olarak yürütülmektedir.

Tüm belgelendirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz mevzuata uygun bir şekilde yerine getirilmekte ve “danışanın memnuniyeti” en büyük katma değer olarak kabul edilmektedir. Bu da diğer belgelendirme firmaları ile aramızdaki farkı oluşturmaktadır.

Belgelendirme ve danışmanlık sürecinde KOSGEB belgelendirme desteği fırsatından istifade etmeniz için gereken tedbirleri sizin adınıza biz alıyoruz. Size tüm belgelendirme prosedürü hakkında detaylı bilgilendirme sunuyoruz.

Bir kurumsallaşma ve kalite göstergesi olan belgeli ürün veya hizmetler günümüzde tüm firmalar için bir gerekliliktir. M&A Belgelendirme ve Mühendislik Hizmetleri olarak başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de paydaşlarımıza belgelendirme ve danışmanlık hizmeti sağlayacak kapasiteye sahibiz. Yurt dışı çözüm ortaklarımız aracılığıyla da firmanıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun belge seçeneklerini sunuyoruz.

Alanında tecrübeli ve dinamik ekibimiz, resmi kurumlar ile olan güçlü sosyal ağımız, sürekli öğrenme ve gelişmeyi kurum kültürü haline getiren çalışma anlayışımız ve akademik altyapımızdan aldığımız güçle daha iyiyi hedefleyen danışanlarımızın hizmetindeyiz. Temel faaliyet alanlarımızdan olan belgelendirme danışmanlık hizmetlerinde iddialıyız. Ayrıca CE belgelendirme de uzman olduğumuz diğer bir belgelendirme hizmeti olarak faaliyet alanımıza girmektedir.

Ahmet YILDIRIM / Başdenetçi

TÜRKAK akreditasyonlu belgelendirme işlemlerinde KOSGEB desteği kullanabilirsiniz.

Belgelendirme Hattı
Sorularınızı Yanıtlayabilirim
Powered by